BURDUR İL MEM ARGE

Burdur İl Milli Eğitim Müdürlüğü Artık EURODESK Temas Noktası

Eurodesk, gençler için eğitim ve gençlik alanlarındaki Avrupa fırsatları ve gençlerin Avrupa faaliyetlerine katılımı hakkında bilgi sağlayan Avrupa Bilgi Ağıdır. 35 Avrupa ülkesinde faaliyette bulunan Eurodesk Bilgi Ağı, ülkemizde de Türk Ulusal Ajansı bünyesinde 2008 yılından bu yana faaliyetlerini sürdürmektedir.
Burdur İl Milli Eğitim Müdürlüğü Artık EURODESK Temas Noktası

Erasmus+ Gençlik Programı Eurodesk Temas Noktası Akreditasyonu kapsamında 2021 yılı teklif çağrısı döneminde ulusal ajansa sunulan başvuruların ve var olan Temas Noktalarının değerlendirme süreci tamamlanmıştır. Sunulan başvurulardan uygunluk kriterlerini taşıyan kuruluşlar içerik değerlendirmesine alınmış ve komite tarafından değerlendirilmiştir. 125 yeni Temas Noktası başvurusundan Burdur İl Milli Eğitim Müdürlüğü'müzün de aralarında olduğu 47 kuruluş, gençlere ve gençlere hizmet edenlere Avrupa Fırsatları hakkında bilgi vermekle yetkilendirilmiştir. İlimize Hayırlı Olsun
29-03-202229-03-2022

BURDUR İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ - 0 248 233 86 01 19

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.