BURDUR İL MEM ARGE

TÜBİTAK BİLGİLENDİRME ve TEŞEKKÜR TOPLANTISI

TÜBİTAK BİLGİLENDİRME  ve TEŞEKKÜR TOPLANTISI

          Burdur Nurcihan Velicangil Öğretmenevi Konferans salonunda İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzce yıl içinde TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı düzenleyen öğretmenlerimize, TÜBİTAK Ortaokul ve Lise Öğrencileri Araştırma Projeleri Yarışması Bölge Finaline katılan ve dereceye giren öğretmen ve öğrencilerimiz için teşekkür töreni düzenlendi. Törende TÜBİTAK Ortaokul Öğrencileri Arası Araştırma Projelerinde bölge finaline katılan ve dereceye giren 3 projenin danışman öğretmen ve öğrencilerimize, TÜBİTAK Lise Öğrencileri Arası Araştırma Projeleri Yarışmaları Bölge Finaline katılan ve dereceye giren danışman öğretmen ve öğrencilerimize, 4006 Bilim Fuarı düzenleyen 27 koordinatör öğretmenimize teşekkür belgeleri taktim edildi.

          İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mahmut BAYRAM,  konuşmalarında eğitimin sadece derslerden ibaret olmadığını, TÜBİTAK bilim faaliyetlerin insan hayatına çok şey katacağından, hem akademik hem de mesleki anlamdaki başarıyı arttıracağını belirtti. İlimiz çapında eğitime katkıda bulunmak amacıyla TÜBİTAK çalışmaları ve projeleri devam edeceği, bunların hem akademik hem de kişisel başarıları yakalamak adına büyük katkı olacağını, çalışmalarda ve projelerde görev alanları başarılarından dolayı kutlayarak teşekkür ettiğini ifade etti.

          Tören İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Mahmut BAYRAM ve İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Sayın Süleyman ÇAKICI tarafından öğretmen ve öğrencilerimize teşekkür belgeleri  verildi ardından fotoğraf çekimiyle sona erdi.

05-06-201805-06-201805-06-201805-06-201805-06-2018

BURDUR İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ - 0 248 233 86 01 19

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.